Svētku ieskandināšana TIKAI SAKNES NEATDOT..

pirmdiena, 6. jūlijs

14:00

Svētku ieskandināšana TIKAI SAKNES NEATDOT..

Vienā no senākajiem Rīgas parkiem - Dziesmusvētku parkā dziesminieks Goran Gora kopā ar bērnu un jauniešu centra „Rīgas Skolēnu pils” kolektīviem „Tonika”, „Rīga”, „Accolada”, „Uguntiņa”, „Kokle”, skolotājiem, mūziķiem Uģi Krišjāni, Mārtiņu Miļevski un Valteru Sprūdžu ieskandinās svētkus.

Šī ir īpaša vieta, jo tieši šeit, 1873. gadā, notika I Vispārējie latviešu Dziesmu svētki. Šeit slavenais Rīgas arhitekts Jānis Frīdrihs Baumanis uzbūvēja pirmo Dziesmusvētku estrādi, kas bija paredzēta 1000 dziedātājiem. Atzīmējot Vispārējo latviešu Dziesmu svētku simtgadi, parks, kas tautā saukts par Viesturdārzu, ieguva Dziesmusvētku parka vārdu un skulpturālo ansambli ar izcilāko latviešu komponistu profilu ciļņiem. Šī ir vieta, kur tiek godāta tradīcija.

Mēs visi kopā veidosim stāstu ar rituālu un simbolisku nozīmi, kuru izdziedāsim dziesmās ar Knuta Skujenieka vārdiem, dziesmās un dejās, kas stipri iesakņojušās Dziesmu svētku tradīcijā. Mēs kopā vīsim un veidosim savu sakņu rakstu, kas vainagosies skanīgā kopkorī „Tikai saknes neatdot!”

Pasākumu un tā aizkulises tiešraidē iespējams vērot arī mobilajā lietotnē LMT Straume: LEJUPIELĀDĒ ŠEIT

 

Atrašanās vieta

Lieldraugi:

Atbalsta:

Atbalstītājs #12Atbalstītājs #9Atbalstītājs #11

Informē:

https://www.draugiem.lv/