Folkloras kopu individuālās programmas RITI RAITI

trešdiena, 8. jūlijs

11:00 - 17:00

Folkloras kopu individuālās programmas RITI RAITI

PROGRAMMA

Folkloras programma dažādās norisēs prezentēs apgūtas un pārmantotas lokālās dziedāšanas, muzicēšanas, stāstīšanas, rotaļāšanās un dejošanas tradīcijasmūsdienu kontekstābērnu un jauniešu folkloras kopu, kā arī individuālu izpildītāju sniegumā.

Rotaļu programma Rotaļu raksti – apvieno 21 latviešu tradicionālo rotaļdeju, kuras parāda rotaļu ar dziedāšanu, rotaļdeju un latviešu tradicionālo deju iespējas gan sadzīvē, gan priekšnesumos. Rotaļu programma paredzēta īstenošanai pilsētvidē un Latvijas Etnogrāfiskajā brīvdabas muzejā gan kā koncertnorise, gan kā meistardarbnīca.

Folkloras konkursu uzvarētāju koncerts Gudru ņēmu padomiņu būs folkloras programmas „odziņa”, kas parāda tradīciju mantinieku mērķtiecīgu virzību uz individuālu pilnveidošanos un saskanīgu sadarbošanos dziedot, muzicējot un dejojot.

Folkloras kopu individuālās programmas, interaktīvas sadziedāšanās un sadancošanas norises dos ieskatu Latvijas vēsturisko novadu tradīciju daudzveidībā un tiks parādītas Vērmanes dārzā, Latvijas Etnogrāfiskajā brīvdabas muzejā un Dziesmu svētku estrādē.

Folkloras programmas „Riti raiti” nolikums

 

 

Atrašanās vieta

Papildu informācija

  • : Jāiegādājas ieejas biļetes muzejā.

Lieldraugi:

Atbalsta:

Atbalstītājs #12Atbalstītājs #9Atbalstītājs #11

Informē:

https://www.draugiem.lv/