Zināmi seši finālisti #KārumsIedvesmo konkursā

Šodien noslēgusies Kārums organizētā konkursa balsošana. Konkursa finālā ir iekļuvuši seši video – trīs uzvarētāji balsojumā, kā arī trīs Kārums žūrijas simpātijas. Kopumā konkursā piedalījās 105 dalībnieki no visas Latvijas.

Kārums, XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku ietvaros, realizē konkursu #KārumsIedvesmo un mājas lapā iedvesmo.karums.eu redzami visi konkursa video, kas iesūtīti kopš 11.maija. Jāatzīst, ka iedvesma un radošums ir bijis vadmotīvs ikvienam video autoram, piemēram, izpildot uzdevumu “vieta, kurā nekad neesi izpildījis tautas dziesmu” dalībnieki muzicē zobārsta kabinetā, strūklakā vai pat Nila Ušakova kabinetā.

#KārumsIedvesmo fināla dalībnieki ir apskatāmi mājas lapā iedvesmo.karums.eu. Finālistiem līdz 1.jūlijam ir jāveic Ralfa Eilanda pēdējais uzdevums – jāizpilda tautas dziesma kopā ar kādu, kas iedvesmo. No 1.jūlija līdz 10.jūlijam notiks balsošana, kura noteiks konkursa uzvarētāju.

Konkursa uzvarētājam būs iespēja ierakstīt dziesmu kopā ar Ralfu Eilandu, kas būs īpaša dāvana Dziesmu un Deju svētkiem - paldies par šīs tradīcijas mantošanu no paaudzes paaudzē.

Lieldraugi:

Atbalsta:

Atbalstītājs #12Atbalstītājs #9Atbalstītājs #11

Informē:

https://www.draugiem.lv/