XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkos piedalīsies arī jaunie talanti skatuves runā un mazo formu uzvedumos

Jūrmalas Valsts ģimnāzijas 7.-12.klasšu teātris, režisore Dace Umbraško.(attēlā Jūrmalas Valsts ģimnāzijas 7. - 12. klasšu teātris, režisore Dace Umbraško)  

   Šodien, 17. februārī, ar skatuves runas konkursu bērnu un jauniešu centrā „Rīgas Skolēnu pils” sākas Skolēnu skatuves runas un mazo formu uzvedumu 2. kārtas reģionu skates. Turpmākās skatuves runas skates norisināsies 18. februārī Jūrmalā, 6. martā Gulbenē, 11. martā Jēkabpilī, 12. martā Valmierā, 13. martā Rīgā, 31. martā Liepājā, 8. aprīlī Rēzeknē, 10. aprīlī Talsos un 15. aprīlī Bauskā un mazo formu uzvedumu konkurss 13. martā Rīgā.

   Skolēnu skatuves runas un mazo formu uzvedumu konkursa mērķis ir izkopt skolēnos nacionālo identitāti, kā arī veicināt jauniešu interesi par latviešu un pasaules literatūru, īpaši akcentējot dzejnieku J. Raiņa un Aspazijas literāro ieguldījumu latviešu nacionālās kultūras veidošanā. Skatuves runas konkursa dalībnieki runā vienu prozas un vienu dzejas darbu, kurus attiecīgi vērtē kompetenta žūrija, iedalot skolēnus piecās vecuma grupās. Konkursa reģionālās skates 2. kārtas mazo formu uzvedumos piedalās ne vairāk kā desmit uzvedumi un ne vairāk kā astoņi dalībnieki katrā vecuma grupā skatuves runas konkursā. Pēc visām reģionālajām skatēm talantīgākie runātāji uzstāsies Rīgā, Vērmanes dārzā, XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku laikā.

Lieldraugi:

Atbalsta:

Atbalstītājs #12Atbalstītājs #9Atbalstītājs #11

Informē:

https://www.draugiem.lv/