Svētkus atspoguļos arī īpašie LMT Svētku reportieri no dalībnieku vidus

(Foto - Ieva Lūka, LETA)

XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku organizētāji sadarbībā ar atbalstītāju - Latvijas Mobilo Telefonu (LMT) – īpašā konkursā izvēlējās piecus atraktīvus, komunikablus un zinātkārus žurnālistikas un sabiedrisko attiecību nozarē ieinteresētus bērnus un jauniešus – topošos XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku dalībniekus. Konkursa uzvarētāji ir Ausma Cīrulniece no Smiltenes, Elīna Sustenberga no Alūksnes, Toms Gelpers no Rīgas, Monta Otto no Saldus un Anna Sestule no Babītes novada.

“Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki aktīvi ienākuši vismaz 130 000 jauniešu dzīvē – šobrīd, piedaloties skatēs, noris gatavošanās fināla posms, bet svētku publicitātes process ir starta pozīcijās. Svētku ilggadējā atbalstītāja LMT iniciatīva meklēt un dot iespēju Svētku reportieriem veidot skatu no iekšpuses, radoši iesaistīties, lietojot mūsdienu tehnoloģiju sniegtās iespējas, mūsuprāt, spēs vairot azartisku interesi par unikālo notikumu, kas skolu jaunatni ieceļ galveno varoņu lomā reizi četros gados,” akcentē XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku izpilddirektore Agra Bērziņa.

(Foto - Ieva Lūka, LETA)

“Arī šogad ar prieku piedalīsimies svētku tapšanā un dosim iespēju baudīt svētku gaisotni vēl nebijušā veidā. Ar LMT piešķirtajiem viedtālruņiem pieci svētku reportieri fiksēs unikālus kadrus no skatēm, mēģinājumiem, aizkulisēm un pasākumiem, atainojot svētku gaisotni un to, cik daudz darba un degsmes dalībnieki iegulda svētku tapšanā. Mobilās tehnoloģijas dos iespēju ar prieku dalīties latviešu dziedāšanas tradīcijās un svinēt svētkus vēl plašākā lokā nekā līdz šim,” uzsver LMT prezidents Juris Binde.

Par LMT Svētku reportieri bija iespējams kļūt, sagatavojot audiovizuālu reportāžu par tēmu „Mana Svētku vērtība”, kurā uzskatāmi parādīts, kas vislabāk raksturo Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkus.

Konkursa uzvarētāji no LMT saņēma jaunos un krāsainos Latvijas zīmola Just5 Blaster viedtālruņus un internetu bez ātruma un apjoma ierobežojuma "Neatkarība", lai ātri un veiksmīgi sagatavotu dažādu formātu reportāžas gan pirms, gan Svētku laikā. Vienlaikus LMT Svētku reportieri iegūs īpašu preses akreditāciju, kas ļaus iekļūt ikvienā Svētku pasākuma vietā gan mēģinājumu, gan koncerta laikā, kā arī dos iespēju satikt un intervēt Svētkos iesaistītos māksliniekus. Un, lai visu padarītu vēl aizraujošāku, LMT Svētku reportieriem būs iespēja viesoties sadarbības partneru redakcijās, aģentūrās un studijās un redzēt, kā notiek ziņu veidošana, kā arī gūt noderīgus padomus no žurnālistikas un sabiedrisko attiecību profesionāļu vidus. LMT Svētku reportieru video materiāli tiks publicēti Svētku interneta vietnē dziedundejo.lv.

(Foto - Ieva Lūka, LETA)

 

Lieldraugi:

Atbalsta:

Atbalstītājs #12Atbalstītājs #9Atbalstītājs #11

Informē:

https://www.draugiem.lv/