Svētku notikumus ir iespēja redzēt gan Latvijā, gan ārvalstīs

Plašo XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku programmu var vērot ne tikai klātienē, bet arī dažādās digitālajās ierīcēs – datoros, planšetēs, viedtālruņos.

Latvijas Televīzijas digitālajā platormā www.ltv.lv visi interesenti var vērot tiešraides ne tikai no koncertiem, bet arī no finālkonkursiem un skatēm. 7. un 8. jūlijā visas dienas garumā LTV mājas lapā skatāmas  pūtēju orķestru finālkonkurss un “koru karu” skates, kā arī unikāli vēsturiski ieraksti no iepriekšējiem svētkiem un XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku  dienasgrāmatas. Gan svētku laikā, gan pēc tiem visi televīzijas ēterā demonstrētie koncerti, tiešraides un dienasgrāmatas būs atrodamas LTV interneta arhīvā, kur tās būs pieejami no jebkuras vietas pasaulē. Jaunākās ziņas par svētku norisi un LTV un Latvijas radio piedāvātajām pārraidēm var meklēt sabiedrisko mediju portāla www.lsm.lv īpašajā Dziesmu svētku sadaļā.

Savukārt mobilā televīzija LMT Straume piedāvā ieskatīties gan koncertu tiešraidēs (sadarbībā ar LTV), gan arī to aizkulisēs un speciālās reportāžās ar Svētku dalībniekiem. Aktieris Gints Andžāns un TV seja Māra Sleja iztaujās dalībniekus, vadītājus, svētku organizatorus, parādot, kā dalībnieki dzīvo skolās, kā brauc uz notikumu vietām, kāda gaisotne valda aizkulisēs. LMT Straume rādīs arī pasākumus Vērmanes dārzā, kur visu nedēļu rosās Burtiski burvīgais burziņš, gan tiešraides no ielu koncertiem, pūtēju defilē un folkloras programmas pie Brīvības pieminekļa, izsekos kolektīva gaitai Svētku gājiena laikā – no starta līdz finišam, no iekāpšanas autobusā pirms gājiena līdz iekāpšanai autobusā pēc gājiena utt. LMT Straumes piedāvāto Svētku programmu var vērot straume.lmt.lv vai lietotnē (jeb aplikācijā) LMT Straume gan Latvijā, gan arī ārvalstīs. Par godu svētkiem Latvijas Mobilais Telefons saviem klientiem šonedēļ nodrošina arī bez maksas Internetu telefonā Neatkarība bez apjoma ierobežojuma, lai viņi var brīvi dzīvot līdzi Dziesmu un deju svētku notikumiem.

Lieldraugi:

Atbalsta:

Atbalstītājs #12Atbalstītājs #9Atbalstītājs #11

Informē:

https://www.draugiem.lv/