Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki aicina pieteikties brīvprātīgos

XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju veiksmīgas norises nodrošināšanai svētku rīkotājs – Valsts izglītības satura centrs – no šodienas līdz 31. maijam aicina pieteikties brīvprātīgo misijas pirmajai kārtai, kas darbosies Rīgā no 28. jūnija līdz 12. jūlijam. Pirmssvētku laikā brīvprātīgajiem notiks apmācības, kurās viņi iepazīs Dziesmu un deju svētkus, pasākumu norises vietas un organizēšanas pamatus.


“Dziesmu un deju svētku norise vairs nav iedomājama bez brīvprātīgo enerģijas, smaidiem un aktivitātes, kad svētku laikā Rīgu pieskandinās 37 000 dalībnieku un skatītāju tūkstoši. Aicinam pieteikties visus interesentus vecumā no 15 gadiem. Viens no būtiskākajiem noteikumiem brīvprātīgo darbā ir patiesa interese par Dziesmu un deju svētkiem un vēlme līdzdarboties no sirds,” akcentē svētku izpilddirektore Agra Bērziņa.

Svētku laikā plānots nodarbināt apmēram 400 brīvprātīgo, kas būs iesaistīti koordinētās brīvprātīgo misijās. Dziesmu un deju svētkos brīvprātīgie darbosies svētku atklāšanā, koru karos, dziesmu un deju koncertos, konkursos, gadatirgū, deju lielkoncertā, noslēguma koncertā un citas aktivitātēs.

Pietiekties brīvprātīgo misijai Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkos var, aizpildot anketu, kuru atradīsi ŠEIT. Informācijas tālrunis par brīvprātīgo pieteikšanos: +371 29249525.

 

Lieldraugi:

Atbalsta:

Atbalstītājs #12Atbalstītājs #9Atbalstītājs #11

Informē:

https://www.draugiem.lv/