Sākusies balsošana par finālistiem #KārumsIedvesmo konkursā

Šodien, 1.jūlijā, sākas Kārums organizētā konkursa fināla balsošana. Konkursa finālā ir iekļuvuši seši video – trīs uzvarētāji balsojumā, kā arī trīs Kārums žūrijas simpātijas. Kopumā konkursā piedalījās 105 dalībnieki no visas Latvijas.

#KārumsIedvesmo fināla dalībnieku jaunie video ir apskatāmi mājas lapā iedvesmo.karums.eu. Finālisti ir veikuši Ralfa Eilanda pēdējo uzdevumu – izpildīt tautas dziesmu kopā ar kādu, kas iedvesmo. Balsot par finālistiem var mājas lapā iedvesmo.karums.eu līdz 10.jūlija plkst.12:00! Kārums aicina skatīties un vērtēt, kurš no dalībniekiem ir pelnījis uzvarēt!

Konkursa uzvarētājam būs iespēja ierakstīt dziesmu kopā ar Ralfu Eilandu, kas būs īpaša dāvana Dziesmu un deju svētkiem - paldies par šīs tradīcijas mantošanu un kopšanu no paaudzes paaudzē.

Kārums XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku ietvaros realizē konkursu #KārumsIedvesmo un mājas lapā iedvesmo.karums.eu joprojām redzami visi konkursa video, kas iesūtīti kopš 11.maija. Konkursa dalībnieki, lai iekļūtu finālā, izpildījuši tautas dziesmu dažādos veidos, piemēram, finālists Klaids Amantovs tautas dziesmu “Pūt, Vējiņi!” izpildījis hip-hop žanrā.

 

Lieldraugi:

Atbalsta:

Atbalstītājs #12Atbalstītājs #9Atbalstītājs #11

Informē:

https://www.draugiem.lv/