Sākas teātra sporta turnīrs ceļā uz Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem

    13. februārī Madonā, kinoteātrī „Vidzeme” sākas Reģionālais teātra sporta turnīrs, kurā piedalīsies bērnu un jauniešu kolektīvi no Vidzemes skolām un bērnu un jauniešu centriem. Pārējo reģionu teātra sporta turnīri norisināsies 20. februārī Rēzeknē, 27. februārī Dundagā, 5. martā Ikšķilē un 6. un 7. martā Iecavā. Pēc visu reģionu skatēm 9. martā tiks izziņots, kuras būs tās komandas, kas 14. martā piedalīsies Teātra sporta finālturnīrā Bauskā. Labākās komandas piedalīsies teātra sporta komandu parādē Vērmanes dārzā, XI Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku ietvaros.

   Madonā par godalgotajām vietām sacentīsies 23 komandas, kurām jārāda savas prasmes aktiermākslā, izdomā un atraktivitātē dažādās klašu un vecuma grupās, sākot no pirmās līdz pat divpadsmitajai klasei. Komandu sniegumu turnīrā vērtēs biedrības "Teātris un izglītība" tiesneši Toms Zvejnieks, Arnis Stuburs un Jānis Klucis. Teātra sporta turnīru kopumā vērtēs un analizēs biedrības "Teātris un izglītība" valdes priekšsēdētāja Ligita Smildziņa.

   Teātra sports ir improvizācijas teātra forma, kurā spēlētāji sacensības veidā izspēlē mazas ainas. Vienā saspēlē piedalās 2-3 komandas un tā ilgst 40 minūtes. Teātra sporta turnīru veido vairākas šādas saspēles.

Lieldraugi:

Atbalsta:

Atbalstītājs #12Atbalstītājs #9Atbalstītājs #11

Informē:

https://www.draugiem.lv/