Ralfs Eilands meklē talantus latviešu tautasdziesmu konkursā

XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku ietvaros sākot no šodienas, 8.jūnija, līdz pat 15.jūnijam Kārums organizētajā #KārumsIedvesmo konkursā sākas balsošana, lai noskaidrotu finālistus. Kopumā konkursā piedalās teju 100 dalībnieki no visas Latvijas, no kuriem seši tiks izvirzīti finālam.

No 11.maija līdz šodienai ikvienam bija iespēja parādīt savu talantu un piedalīties konkursā #KārumsIedvesmo. Mājas lapā iedvesmo.karums.eu redzami video no Rīgas, Cēsīm, Ikšķiles, Dagdas un citām Latvijas pilsētām un novadiem. “Tas ir apbrīnojami, cik liela pozitīvā enerģija piemīt katram video – konkursā redzam gan ģimenes, gan draugu grupas un pat mazāko klašu kolektīvus. Interesanti paskatīties, kāda ir tautasdziesmu izvēle, cik dažādi ir novadu tradicionālie tērpi. Katrā ziņā būs sīva cīņa starp dalībniekiem, jo ikviens ir pelnījis būt finālā,” tā konkursa vēstnesis, mūziķis Ralfs Eilands.

Konkursa finālā nokļūs seši dalībnieki:

trīs video autori (viens no katra uzdevuma), par kuriem līdz 15.jūnijam būs nobalsots visvairāk. Balsošana notiek mājas lapā iedvesmo.karums.eu, tajā var piedalīties, izmantojot savu sociālo tīklu profilu – draugiem.lv, Twitter un Facebook;
kā arī trīs Ralfa Eilanda simpātijas (viens no katra uzdevuma).

15.jūnijā finālistiem tiks paziņots jauns, interesants uzdevums, kas jāizpilda, lai iegūtu galvenās balvas. Par finālistiem balsošana būs jūlijā. Konkursa uzvarētājam būs iespēja ierakstīt dziesmu kopā ar Ralfu Eilandu, kas būs īpaša dāvana Dziesmu un Deju svētkiem - paldies par šīs tradīcijas mantošanu no paaudzes paaudzē.

Aktīvākajiem balsotājiem pārsteiguma balvas no Kārums!

 

Lieldraugi:

Atbalsta:

Atbalstītājs #12Atbalstītājs #9Atbalstītājs #11

Informē:

https://www.draugiem.lv/