Pūtēju orķestri gatavo muzikālo sniegumu un īpašās defile programmas XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem

3. martā ar skati Jelgavas 4. vidusskolā sākas pūtēju orķestru skates ceļā uz XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem. Pārējās skates norisināsies 6. martā Smiltenes Trīs pakalnu sākumskolā, 7. martā Rīgas Juglas vidusskolā un 14. martā Jēkabpils 2. vidusskolā.

XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem gatavojas 41 pūtēju kolektīvs ar1500 dalībniekiem. Kompetenta žūrija, kuras sastāvā ir Valsts izglītības satura centra pūtēju orķestru nozares ekspertu padomes locekļi - aranžētājs un trompetes spēles pedagogs Aivars Krūmiņš, Latvijas Republikas zemessardzes orķestra priekšnieks Viesturs Lazdiņš un diriģents Pēteris Rudzītis, vērtēs ne tikai pūtēju orķestru muzicēt prasmi, bet arī kolektīvu sagatavoto defile programmu vai soļošanu ar maršu.

Izvērtējot skašu rezultātus, kolektīvi ar vislabāko muzikālo sniegumu reģionālajās skatēs 7. jūlijā piedalīsies pūtēju orķestru finālkonkursā Rīgā, un labāko defile programmu iestudētāji tiksies 4. maijā Rīgā, pie Brīvības pieminekļa, kur notiks defile finālkonkurss un apvienoto pūtēju orķestru koncerts.

 

 

Lieldraugi:

Atbalsta:

Atbalstītājs #12Atbalstītājs #9Atbalstītājs #11

Informē:

https://www.draugiem.lv/