Pūtēju orķestri gatavi XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem

Ir noslēgušās XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku pūtēju orķestru vēsturisko novadu skates un noteikti labākie kolektīvi, kuri piedalīsies pūtēju orķestru finālkonkursā 7.jūlijā koncertzālē Lielā ģilde un defile finālkonkursā 4.maijā laukumā pie Brīvības pieminekļa.

(Foto - Edmunds Mickus)

Par ieguldīto darbu XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku pūtēju orķestra koncerta „Taures sauc” repertuāra apguvē uzslavu ir pelnījuši visi kolektīvi. Šoreiz skašu noteikumi bija ļoti stingri, pirmkārt skaņdarbi bija jāizpilda no mazajām pultiņām un otrkārt izlozes skaņdarbs bija jāizlozē skates dienā. Obligāta bija prasība soļošana ar maršu vai defile programmas demonstrēšana. Visi kolektīvi bija nopietni gatavojušies un veiksmīgi tika galā ar izvirzītajiem uzdevumiem.

Žūrijas komisija atzina, ka dzirdētais skatēs ir labs fundamets sekmīgam pūtēju orķestru koncertam XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkos. Visi kolektīvi ir apguvuši svētku koncerta repertuāru un ir gatavi svētkiem. Vērtējot kolektīvu priekšnesumus, žūrija ņēma vērā to, ka skaņdarbi tika izpildīti no mazajām pultiņām, kas ierobežo skanējuma kvalitāti.

Pūtēju orķestru finālskatei un defile finālkonkursam izvirzītie kolektīvi

 

 

Lieldraugi:

Atbalsta:

Atbalstītājs #12Atbalstītājs #9Atbalstītājs #11

Informē:

https://www.draugiem.lv/