Noslēdzies "Anekdošu virpulis 2015"

Pēc visai vētrainā pagājušā gada, kad viena anekdote tikai izrauta no konteksta (https://www.draugiem.lv/user/1240908/blog/), šogad, šķiet, viss noritēja raiti, gaumīgi un priecīgi. Piedalījās 36 labākie stāstnieki vecumā no 7-17 gadiem. Dalībnieki pārstāvēja dažādus Latvijas novadus un tiesības piedalīties finālā bija izcīnījuši savu skolu un novadu jokotāju sacīkstēs.

„Anekdošu virpuļa 2015” finālā tika izstāstītas 464 anekdotes. Visaugstāko novērtējumu – Ekselentais smīdinātājs izcīnīja 21 konkursa dalībnieks, bet sacensībā par galveno balvu ar īpaši labiem rezultātiem jaunākajā grupā startēja Priekuļu vidusskolas 2. klases skolniece Dagmāra Baumgarte (pedagogs Anda Rozmisa), Līvānu 1. vidusskolas 3.klases skolnieks Rainers Tomass Urujevs (pedagogs Anna Kārkle), vidējā grupā par labākajiem tika atzīti Liepājas Centra pamatskolas 5.klases skolniece Anete Pupila (pedagogs Dana Krētaine) un Liepājas internātpamatskolas 6.klases skolnieks Edvīns Vedze (pedagogs Jana Jagmina), bet vecākajā grupā īpaši spoži sevi parādīja Rāmuļu pamatskolas 7.klases skolniece Jana Eglīte (pedagogs Ieva Lapsiņa), Gramzdas pamatskolas 7.klases skolniece, folkloras kopas „Jumītis” dalībniece Linda Klāra Pickēna (pedagogs Skaidra Klasiņa) un Grobiņas Bērnu un jauniešu centra folkloras kopas „Dzērvīte” dalībnieks Edijs Klievēns (pedagogs Antra Arnolda).

Konkursa finālu vērtēja: Latviešu folkloras krātuves pētnieks Guntis Pakalns Iveta un Vidvuds Medeņi no Latvijas Radio, UNESCO tīkla „Stāstu bibliotēkas” dalībniece, Dubultu bērnu bibliotēkas bibliogrāfe Inguna Radziņa un Kuldīgas stāstniece Liesma Lagzdiņa.

Lieldraugi:

Atbalsta:

Atbalstītājs #12Atbalstītājs #9Atbalstītājs #11

Informē:

https://www.draugiem.lv/