Biļetes uz Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem maksās no 2 līdz 20 eiro

No 6. līdz 12. jūlijam Rīgā notiks XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki. Saskaņā ar šodien Ministru kabineta apstiprinātajiem Ministru kabineta noteikumiem „Noteikumi par Valsts izglītības satura centra maksas pakalpojumu cenrādi XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku pasākumu nodrošināšanai” biļetes uz svētku norisēm maksās no 2 līdz 20 eiro. XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku rīkotājs – Valsts izglītības satura centrs.

“Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku biļešu politika ir vērsta uz pieejamību dažādām iedzīvotāju grupām. Vēlamies akcentēt, ka ļoti daudz notikumu Svētku laikā būs bezmaksas, lai jebkuram interesentam būtu iespēja sajust īpašo Svētku gaisotni. Savukārt, uz maksas pasākumiem lielākais biļešu daudzums maksās 2, 4 un 6 eiro, bet skolēni, uzrādot skolēnu apliecību, un daudzbērnu ģimenes ar “3+Ģimenes karti”, biļetes varēs iegādāties ar 20% atlaidi. Bērni līdz 7 gadu vecumam, ja viņiem nebūs nepieciešama sēdvieta, pasākumus varēs apmeklēt bez maksas. Arī visi Svētku dalībnieki, uzrādot Svētku dalībnieka karti, varēs vērot Noslēguma koncertu un tā ģenerālmēģinājumu Mežaparka Lielajā estrādē,” akcentē svētku izpilddirektore Agra Bērziņa.

Biļešu tirdzniecība sāksies 23. maijā. Biļešu tirdzniecību nodrošinās “Biļešu Paradīze” - biļešu kasēs un interneta veikalā bilesuparadize.lv. Vienā pirkuma reizē pircējam uz vienu pasākumu būs iespējams nopirkt līdz 8 biļetēm. Pērkot biļetes internetā, vienā pirkuma reizē būs iespējams nopirkt līdz 8 biļetēm. Biļetes būs iespējams rezervēt arī telefoniski.

Ar Svētku norisi un biļešu cenām iespējams iepazīties šeit.

 

Lieldraugi:

Atbalsta:

Atbalstītājs #12Atbalstītājs #9Atbalstītājs #11

Informē:

https://www.draugiem.lv/