Biežāk uzdotie jautājumi par biļešu tirdzniecību

Kad?
No 23.maija plkst. 11.00 – Biļešu Paradīzes tirdzniecības vietās un zvanot uz Biļešu Paradīzes biļešu rezervācijas tālruni 67371000 (sāks darboties no 23.maija) un maksas tālruni 90002000 (0,69 eirocenti)
No 23.maija plkst. 11.00 – interneta veikalā www.bilesuparadize.lv.
Biļetes, kas tiks rezervētas telefoniski, lūdzam izpirkt divu nedēļu laikā.

Darba laiks
23. maijā Biļešu Paradīzes tirdzniecības vietas strādās no plkst. 11.00 līdz 17.00.
Sākot ar 24. maiju, biļešu tirdzniecība uz Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku pasākumiem notiks Biļešu Paradīzes ierastajos darba laikos (sīkāka informācija www.bilesuparadize.lv).

Cik?
Vienā pirkuma reizē viena persona varēs iegādāties ne vairāk kā 8 biļetes uz katru Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku pasākumu (piem., ja pircējs vēlas iegādāties biļetes uz 2 pasākumiem, tad maksimālais iegādājamo biļešu skaits – 16 biļetes). Viena pirkuma reizē interneta veikalā bilesuparadize.lv varēs iegādāties ne vairāk kā 8 biļetes.

Bērni
Bērniem līdz 7 gadiem (ieskaitot), ja nav nepieciešama atsevišķa sēdvieta, biļete nav jāpērk.

20 % atlaide

  • Skolēniem, uzrādot skolēnu apliecību;
  • Daudzbērnu ģimenēm, uzrādot “3+ Ģimenes karti”.

Dalībnieki
Dalībniekiem ar dalībnieku identifikācijas kartēm (ID kartes) būs iespējams par brīvu apmeklēt šādus Dziesmu un deju svētku maksas pasākumus:

  • Svētku atvēršanas notikumu (novembra krastmalā);

  • Noslēguma koncertu un tā ģenerālmēģinājumu Mežaparkā (stāvvietas).

Informācija
No 23. maija plkst.10.00 darbosies svētku rīkotāja – Valsts izglītības satura centra – informatīvais tālrunis 67350815.
Plašāka informācija par XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem – www.dziedundejo.lv

Ko darīt, ja tuvākā Biļešu Paradīzes tirdzniecības vieta atrodas tālu un dators nav pieejams?
Valsts izglītības satura centrs ir aicinājis novadu un pilsētu pašvaldības biļešu tirdzniecības uzsākšanas dienā – 23.maijā –, rast iespēju nodrošināt savas pašvaldības iedzīvotājiem piekļuvi publiskajam interneta tīklam bibliotēkās un citās pašvaldības telpās, lai iedzīvotāji varētu iegādāties biļetes arī internetā.
Turklāt 23. maijā no plkst.11.00, reizē ar biļešu tirdzniecības uzsākšanu Biļešu Paradīzes kasēs, sāks darboties Biļešu Paradīzes biļešu rezervācijas tālrunis 67371000.

Kā rīkoties, ja, zvanot uz rezervācijas tālruni, ilgi jāgaida?
Biļešu Paradīze aktivizēs visus resursus, lai šis gaidīšanas brīdis būtu īsāks. Katrs zvans tiks pieņemts un automātiski pievienots rindai.

Ko darīt, ja, pērkot biļetes internetā, sistēma nedarbojas?
Biļešu Paradīzes elektroniskās biļešu tirdzniecības sistēmas tehniskais nodrošinājums un serveru jaudas ir gatavas liela apjoma datu apstrādei. Ja jums šķiet, ka www.bilesuparadize.lv biļešu pirkšanas brīdī nedarbojas, lūdzu, pārbaudiet savu interneta pieslēgumu.

Vai iespējams, ka pirmajās tirdzniecības minūtēs pieprasījums pēc biļetēm daudzkārt pārsniegs piedāvājumu?
Interese par Svētkiem ir ļoti liela – tos plāno apmeklēt gan Latvijas, gan ārvalstu iedzīvotāji. Lūdzam būt pacietīgiem, gaidot Biļešu Paradīzes sistēmas atbildi uz jūsu biļešu pirkuma pieprasījumu. Visi biļešu pirkuma pieteikumi tiks saņemti un automātiski ievietoti datu apstrādes sistēmā.

Vai var gadīties, ka biļetes uz svētku galvenajiem notikumiem tiks pārdotas jau pirmajās stundās?
Būtiskākie notikumi tiks rādīti gan tiešraidē, gan ierakstos Latvijas Televīzijā un internetā. Ņemot vērā lielo interesi un ierobežoto sēdvietu skaitu Daugavas stadionā, biļetes uz deju lielkoncertiem visticamāk tiks izpirktas ļoti ātri. Svētku nedēļā notiks daudz bezmaksas pasākumu, lai svētku gaisotni varētu sajust jebkurš interesents.

Kas ir iepriekšējā rezervācija?
Saskaņā ar Dziesmu svētku padomē apstiprināto svētku biļešu politiku no 23. maija publiskajā tirdzniecībā nonāks 75 % no kopējā biļešu skaita. 25 % biļešu atbilstoši noteiktajam procentuālajam nosacījumam prioritāri tiek iepriekš rezervēti Latvijas pilsētu un novadu pašvaldībām kā Dziesmu svētku procesa uzturētājām.

Biļešu Paradīzes tirdzniecības vietas Latvijā: saraksts

Lieldraugi:

Atbalsta:

Atbalstītājs #12Atbalstītājs #9Atbalstītājs #11

Informē:

https://www.draugiem.lv/