Notikums

“Notikums” apzīmē kādu ievērojamu faktu vai nozīmīgu parādību.

Tieši E-klasē mēs ikdienu sastopamies ar dažādiem ievērojamiem notikumiem, kuru norisi atspoguļojam portālā un skolvadības sistēmā.

Spilgti notikumi caurstrāvo mūsu ikdienu, taču īpaši nozīmīgi tie šķiet tad, ja mēs paši esam to aculiecinieki un dalībnieki. Ne Latvijā, ne arī citviet pasaulē nav daudz tādu notikumu, kas personiski vienotu tik daudz cilvēku, pulcējot tos vienuviet un vienlaikus ļaujot just neaprakstāmu saviļņojumu, dziesmas spēku un lepnumu par savu zemi. Iespējams, pasaulē vienīgais šāds notikums ir Dziesmu un Deju svētki.

Sarunās ar Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku dalībniekiem Chaula.tv un E-klase noskaidroja, ka katram ir kāds īpašs, personisks notikums, kas saistās ar šiem Svētkiem. Dziesmu un Deju svētku nedēļa ikvienam to dalībniekam ir piesātināta, tādēļ ir tikai likumsakarīgi, ka tiek pieredzēti arī neaizmirstami, skaisti, rotaļīgi, jautri un romantiski notikumi. Kādam tie bija mēģinājumi ar kori, citam ierašanās brīdis Rīgā uz Svētku noslēguma pasākumu, vēl kādam – Svētku gājiens. Gan pašiem mazākajiem, gan arī pieredzējušiem Svētku dalībniekiem īpašs notikums ir rotāšanās sava novada tautas tērpā, kas raisa sevišķi pacilātu lepnuma sajūtu. Vēl citiem spilgtākais notikums ir dziesmas Saule, Pērkons, Daugava izpildīšana, kā arī sen neredzēto draugu un skolas biedru satikšana kopīgajos svētkos.

To laimes brīžu un svētku notikumu ir tik daudz, taču katram tāpat ir savs – īpašais.

E-klase un Chaula.tv novēl, lai katri nākamie Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki ikvienam to dalībniekam un skatītājam paliktu atmiņā kā neaizmirstams, pozitīvs, notikumiem bagāts notikums!

 

 

Lieldraugi:

Atbalsta:

Atbalstītājs #12Atbalstītājs #9Atbalstītājs #11

Informē:

https://www.draugiem.lv/