Īstenība

Viens un vienmēr viens Tu esi pie ekrāna, kaut arī virtuālajā pasaulē ir it kā simtiem draugu. Visām labajām domām un gaišajiem sapņiem, kuri sēti virtuālajā pasaulē, ir jākļūst par īstenību. Un tam vajadzīgs drauga plecs, kontakts klātienē šeit un tagad.

Šogad pirmo reizi Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku vēsturē norisināsies mūsdienu deju lielkoncerts „Te mēs es@m”. Tas šajos Svētkos ienesa sociālo tīklu fenomena tēmu. Koncerta sižets risinās divās daļās, atainojot virtuālās pasaules atraktīvo pusi un iespēju dažādību, kur iegūstam neierobežotu skaitu draugus, dalāmies ar tiem savos pārdzīvojumos un sapņos.

Koncertā skatītājiem tika uzburts ceļojums no viena jaunieša pasaules uz vēl jaunām pasaulēm, atklājot to, ka visi esam paši par sevi, bet tomēr savā starpā saistīti un līdz ar to spējīgi satikties un būt kopā. Koncertā uzstāsies hip-hop, brake dance, show dance un laikmetīgās dejas dejotāji, kas kopīgi veidos dejas svinēšanu – spēju būt kopā, katram esot atšķirīgam. Īpaši šim uzvedumam mūziku uzrakstījusi ir grupa INSTRUMENTI, kas arī paši piedalījās un muzicēja koncertos.

Koncertā jaunieši no virtuālās pasaules pāriet reālajā pasaulē - īstenībā, pretēju pārtapšanu no īstenības, digitālo atdzimšanu ir piedzīvojis fonts „Cīrulis”. Grafiski attēlotais Ī ir neliela daļa no Anša Cīruļa digitalizētā mākslinieciskā rokraksta, daļiņa no fonta “Cīrulis”. Ansis Cīrulis (1883.–1942.) ir viens no pirmajiem un izcilākajiem Latvijas dizaineriem, mākslas meistars visdažādākajās nozarēs. Fonts tapis sadarbībā ar zīmolu Miesai.

 

Lieldraugi:

Atbalsta:

Atbalstītājs #12Atbalstītājs #9Atbalstītājs #11

Informē:

https://www.draugiem.lv/