Ģimene

Ģimene ir mūsu pašu un visas latviešu tautas nākotnes pamats, kas garantē nācijas pastāvēšanu, izdzīvošanu un attīstību. Katram no mums ir vajadzīga ģimene kā laimes, miera un patvēruma vieta.
Ar ģimeni sākas mūsu vērtību pamati, izpratne par labo un ļauno, kultūras un vēstures mīlestība.
Lai tradīcijas saglabātu, tās jāuztur dzīvas un jānodod mantojumā nākamajām paaudzēm. Ar savu atbalstu mēs esam priecīgi būt daļa no šiem Latvijai un visai Baltijai tik raksturīgajiem un vienojošajiem kultūras svētkiem, izkopjot un stiprinot ģimeniskās tradīcijas un mīlestību pret dziesmu un deju jau bērnībā.

Mēs dzīvojam dinamiskā laikā, kad ikdiena bez auto vairs nav iedomājama. Auto nav tikai transporta līdzeklis ceļā no punkta A uz punktu B. Daudzās ģimenēs auto tiek dots vārds, tas tiek aprūpēts un mīlēts. Ģimenei nozīmīgos svētkos auto tiek pušķots un novietots goda vietā pie namdurvīm pirms lielā brauciena uz svinībām. Ne velti, jo auto ir vienīgais, kas mūs pasargā, kamēr esam ceļā. Auto rada drošības sajūtu, ka nokļūsim mums vajadzīgajā laikā un vietā sveiki un veseli.
Tādēļ aicinām Tevi piedalīties mūsu rīkotajā konkursā un iesūtīt attēlu, kurā redzams Tavs Dziesmu un Deju svētku auto. Bilde var būt atrasta Tavas ģimenes foto arhīvā vai arī tas var būt pats jaunākais no Taviem fotouzņēmumiem, gatavojoties Līgo svētku svinībām.

Sūti savu fotoattēlu uz līdz šī gada 12.jūlijam un, iespējams, ka tieši Tu laimēsi jauno Volkswagen Touran ar pilnu bāku degvielas uz veselu nedēļu vai kādu no mūsu sarūpētajām pārsteiguma balvām.
Fotoattēli pēc akceptēšanas tiks publicēti mūsu Facebook profilā /MollerAutoLidostaVW izveidotā albumā. Uzvarētājs būs tas autors, kura iesūtītais attēls iegūs visvairāk “Patīk” atzīmju.

Lieldraugi:

Atbalsta:

Atbalstītājs #12Atbalstītājs #9Atbalstītājs #11

Informē:

https://www.draugiem.lv/