Aizrautība

Aizrautība ir visa sākums un dzinējspēks, kas no idejām ved pie darbiem un panākumiem. Tā ir dzirkstele, kas rodas sirdī un dod spēku pārvarēt šaubas un neziņu, lai tiektos pretim arvien jauniem sasniegumiem.

Arī Dziesmu un deju svētki radās aizrautībā un nebeidzamā ticībā dziesmas un dejas spēkam. Viens dziedātājs, dejotājs, diriģents vai deju skolotājs ar dziesmu un deju spēku un burvību aizrauj citus un apvieno koros un deju kolektīvos.

Svētkos mēs tiekamies, lai vienotos dziesmās un dejās, un tikai kopā mēs varam veidot daudzbalsīgas dziesmas un skaistus deju rakstus. Mūs neaptur ne garie mēģinājumi, ne deju kurpēs noberztās pēdas, jo mūs aizrauj tas, ko mēs darām, un mēs vēlamies tajā dalīties ar visu Latviju un pasauli.

LMT ar prieku piedalās Svētku tapšanā un sniedz iespēju ikvienam Latvijas iedzīvotājam un Svētku viesim baudīt Svētku gaisotni vēl nebijušā veidā. Ar LMT piešķirtajiem viedtālruņiem pieci Svētku reportieri fiksēs unikālus kadrus no skatēm, mēģinājumiem, aizkulisēm un pasākumiem, atainojot Svētku gaisotni un to, cik daudz darba, degsmes un aizrautības dalībnieki iegulda Svētku tapšanā. Mobilās tehnoloģijas dos iespēju ar prieku dalīties latviešu dziedāšanas tradīcijās un svinēt Svētkus vēl plašākā lokā nekā līdz šim.

 

 

 

Lieldraugi:

Atbalsta:

Atbalstītājs #12Atbalstītājs #9Atbalstītājs #11

Informē:

https://www.draugiem.lv/